Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGEFÄRSKRUS, FAT, FLASKA, 6 dlr., porslin, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, höjd ca 4-16 cm
Nagg
526934
2018-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här