Ingefärskrus porslin Kina

Ingefärskrus porslin Kina
Ingefärskrus porslin Kina
Ingefärskrus porslin Kina
Ingefärskrus porslin Kina
Ingefärskrus porslin Kina
Ingefärskrus porslin Kina
Ingefärskrus porslin Kina
Ingefärskrus porslin Kina
Ingefärskrus porslin Kina
Ingefärskrus porslin Kina
Ingefärskrus porslin Kina
Ingefärskrus porslin Kina
Ingefärskrus porslin Kina
Ingefärskrus porslin Kina

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEFÄRSKRUS, FAT, FLASKA, 6 dlr., porslin, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, höjd ca 4-16 cm

Nagg

526934

2018-03-14