Ikon Ryssland
2018-03-14
526937
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, Ryssland, 1900-tal, motiv av helgon, träpannå, ca 22x17,5 cm
Smärre ytskador