Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, "Hunting Table", England, 1900-talets andra hälft, höjd 54, längd 152x44 cm, utfällt ca 90 cm
Repor, delvis blekt
526938
2018-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här