Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, yllebroderi, kring 1900-talets mitt, floralt mönster i Savonneriestil, mått: 170x245 cm
Enstaka stygn saknas, bruksslitage
526963
2018-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här