Matta, broderad

Matta, broderad
Matta, broderad
Matta, broderad
Matta, broderad
Matta, broderad
Matta, broderad
Matta, broderad
Matta, broderad

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, yllebroderi, kring 1900-talets mitt, floralt mönster i Savonneriestil, mått: 170x245 cm

Enstaka stygn saknas, bruksslitage

526963

2018-03-16