Art Deco soffbord
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1930-tal, Art Deco, skiva fanérad i mahogny och palisander, underrede i bonad björk med svärtade klot, höjd ca 63 cm, ca 100x53 cm
Fanérskador, repor, skråmor och fläckar, senare renoverad skiva
526964
2018-03-14