Art Deco soffbord

Art Deco soffbord
Art Deco soffbord
Art Deco soffbord
Art Deco soffbord
Art Deco soffbord
Art Deco soffbord
Art Deco soffbord
Art Deco soffbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1930-tal, Art Deco, skiva fanérad i mahogny och palisander, underrede i bonad björk med svärtade klot, höjd ca 63 cm, ca 100x53 cm

Fanérskador, repor, skråmor och fläckar, senare renoverad skiva

526964

2018-03-14