Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 4 st, Gunvor Olin-Grönqvist, Arabia, signerad GOG/IP, längd 33cm
Bruksslitage, en tallrik med nagg
526966
2018-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här