Gunvor Olin-Grönqvist tallrikar Arabia

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 4 st, Gunvor Olin-Grönqvist, Arabia, signerad GOG/IP, längd 33cm

Bruksslitage, en tallrik med nagg

526966

2018-03-14