Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GRANGE, 8 stolar, empirestil, 1900-talets andra hälft, betsad mahogny, textilklädda sitsar samt ryggar, höjd ca 90, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, märken, 1 stol med lagad sarg
526967
2018-03-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner