Grange stolar 8 st

Grange stolar 8 st
Grange stolar 8 st
Grange stolar 8 st
Grange stolar 8 st
Grange stolar 8 st
Grange stolar 8 st
Grange stolar 8 st
Grange stolar 8 st
Grange stolar 8 st
Grange stolar 8 st
Grange stolar 8 st
Grange stolar 8 st
Grange stolar 8 st
Grange stolar 8 st

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

GRANGE, 8 stolar, empirestil, 1900-talets andra hälft, betsad mahogny, textilklädda sitsar samt ryggar, höjd ca 90, sitthöjd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, märken, 1 stol med lagad sarg

526967

2018-03-14