Art Deco stolar

Art Deco stolar
Art Deco stolar
Art Deco stolar
Art Deco stolar
Art Deco stolar
Art Deco stolar
Art Deco stolar
Art Deco stolar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1930-tal, Art Deco, bonad björk med svärtade detaljer, textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

526982

2018-03-14