Kandelabrar och skål Dresden

Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden
Kandelabrar och skål Dresden

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, SKÅL, 1900-tal, Dresden, skål med gallerkant, ljusstakar med blommor i reliefdekor, höjd ca 11,5-35,5, skålens diameter 17 cm

Lagningar, avslag och nagg

526988

2018-03-14