Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
BJÖRN WIINBLAD, Rosenthal, skål på fot med ansikte, fajans i blått, monogramsignerad samt daterad -74 Danmark, höjd ca 34 cm
Glasyrbortfall
527043
2018-03-14