Björn Wiinblad skål på fot

Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot
Björn Wiinblad skål på fot

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

BJÖRN WIINBLAD, Rosenthal, skål på fot med ansikte, fajans i blått, monogramsignerad samt daterad -74 Danmark, höjd ca 34 cm

Glasyrbortfall

527043

2018-03-14