Oljemålning Erik Juselius

Oljemålning Erik Juselius
Oljemålning Erik Juselius
Oljemålning Erik Juselius
Oljemålning Erik Juselius
Oljemålning Erik Juselius
Oljemålning Erik Juselius

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERIK JUSELIUS (Finland, 1891-1948): Motiv från Mariehamn, signerad och daterad Erik Juselius -31, olja på duk, 46x55 cm

527045

2018-03-15