Skål Kyllikki Salmenhaara

Skål Kyllikki Salmenhaara
Skål Kyllikki Salmenhaara
Skål Kyllikki Salmenhaara
Skål Kyllikki Salmenhaara
Skål Kyllikki Salmenhaara
Skål Kyllikki Salmenhaara

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KYLLIKE SALMENHAARA, skål, Arabia, Finland, 1950-tal, stengods, dekor av vit glasyr, signerad ARABIA KS, höjd ca 4, diameter 13 cm

527046

2018-03-14