Bordslampor Bergboms

Bordslampor Bergboms
Bordslampor Bergboms
Bordslampor Bergboms
Bordslampor Bergboms
Bordslampor Bergboms
Bordslampor Bergboms
Bordslampor Bergboms
Bordslampor Bergboms

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

BERGBOM, "B075", bordslampa, 1900-talets andra hälft, mässing, undertill märkt Bergbom, höjd ca 53 cm

Brukslitage

527053

2018-03-14