Karl Mårtens

Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Gräsand, sigillstämplad samt signerad Karl Mårtens, E.A (Épreuve d´artiste) ramad färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 42,5x61,5 cm

527065

2018-03-16