Bertil Vallien tre delar

Bertil Vallien tre delar
Bertil Vallien tre delar
Bertil Vallien tre delar
Bertil Vallien tre delar
Bertil Vallien tre delar
Bertil Vallien tre delar
Bertil Vallien tre delar
Bertil Vallien tre delar
Bertil Vallien tre delar
Bertil Vallien tre delar
Bertil Vallien tre delar
Bertil Vallien tre delar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, fat, vas och brevpress, bl.a. Satellit, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft, signerade, vasens höjd ca 14, fatets diameter ca 38 cm

527070

2018-03-14