Ante Karlsson-Stig oljamålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTE KARLSSON-STIG (1885-1967): Fjällandskap, signerad och daterad Ante Karlsson Stig -39, olja på pannå, 38x55,5 cm

Smärre färgbortfall

527086

2018-03-14