Acke Åslund oljemålning

Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Brattland, signerad och daterad 1936, olja på pannå, ca 59x73,5 cm

527092

2018-03-14