Samiskt hantverk

Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk
Samiskt hantverk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÅSA, SALTFLASKA, samearbeten, graverat renhorn och björk, kåsan signerad o daterad M.U. 1939, saltflaskans höjd 13,5 cm

Kåsan med sprickor

527108

2018-03-24