Jan Palmu

Jan Palmu
Jan Palmu
Jan Palmu
Jan Palmu
Jan Palmu
Jan Palmu
Jan Palmu
Jan Palmu

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

300 EUR

JAN PALMU (1945-1995) Stilleben
Sign. 75. Olja på pannå 50x60 cm.

527149

2018-03-15