Lackarbeten Japan

Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan
Lackarbeten Japan

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, BREVSTÄLL, 3 dlr., lackarbeten, Japan, 1900-talets början, dekor i guld, höjd ca 15-23 cm

Slitage

527153

2018-03-14