Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, 1900-talets första hälft, Louis XIV stil, bok med skuren dekor, sidor sits och rygg i rotting med textilklädd plymå, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage, fläckar, blekt plymå
527163
2018-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här