Viktorianskt sidobord

Viktorianskt sidobord
Viktorianskt sidobord
Viktorianskt sidobord
Viktorianskt sidobord
Viktorianskt sidobord
Viktorianskt sidobord
Viktorianskt sidobord
Viktorianskt sidobord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, England, 1800-talets första hälft, regency-stil, mahogny, skurna ben på hjultrissor av mässing, höjd ca 72 cm, ca 122x52 cm

Smärre nagg, tidsrelaterat slitage, beläggningar på hjultrissorna, lagning i bordsskivan

527176

2018-03-14