Viktorianskt sidobord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, England, 1800-talets första hälft, regency-stil, mahogny, skurna ben på hjultrissor av mässing, höjd ca 72 cm, ca 122x52 cm
Smärre nagg, tidsrelaterat slitage, beläggningar på hjultrissorna, lagning i bordsskivan
527176
2018-03-14