Peter Freudenthal

Peter Freudenthal
Peter Freudenthal

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2) Kompositioner, signerade och daterade Peter Freudenthal 1982 resp. 1984, färglitografier, AP resp. 19/150, ca 10x15 resp. 41x21 cm

Zustandsbeschreibung

527178

2018-03-14