Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
POLISKASK, svensk, för Stockholmspolisen, svartlackerat läder, hjälmplåt med Sankt Erik samt tre kronor med omgärdande eklövskrans, längd ca 27 cm
Slitage. Smärre ytskador. Hakbandsfästen saknas
527198
2018-03-16