Poliskask

Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

POLISKASK, svensk, för Stockholmspolisen, svartlackerat läder, hjälmplåt med Sankt Erik samt tre kronor med omgärdande eklövskrans, längd ca 27 cm

Slitage. Smärre ytskador. Hakbandsfästen saknas

527198

2018-03-16