Spegel empirestil

Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, empirstil, deklor i pastellage, förgylld och bronserad, höjd ca 97x49 cm

527200

2018-03-14