Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, Kina, Chienlung, 1700-tal, 1 par Imari, I par Famille Rose, diam 22 cm resp 23 cm,
samt 1 hög mugg Imari, 1700-tal, h ca 14,5
Mugg lagad samt nagg
527202
2018-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här