Anatol Zverev olja

Anatol Zverev olja
Anatol Zverev olja
Anatol Zverev olja
Anatol Zverev olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANATOL TIMOFEEVICH ZVEREV (1931-1986): Landskap med figur vid vattendrag, signerad AZ -56, olja på pannå, 26x36 cm
Inköpt av nuvarande ägare i Moskva under åren 1975-78

527212

2018-03-14