Oidentifierad konstnär marinmålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONOGRAMISTEN Chr AJ (1800-/1900-tal): Marint motiv, monogramsignerad, olja på duk, ca 76 x 110 cm

Smärre hål samt tryckmärken

527243

2018-03-14