Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JUAN COSTAS (Spanien, 1900-tal), Donlella, signerad Juan Costas, etikett a tergo från Art Gallery Grife & Escoda med datering 1963, olja på duk, ca 41 x 33 cm
Smärre färgbortfall
527246
2018-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här