Juan Costas oljemålning

Juan Costas oljemålning
Juan Costas oljemålning
Juan Costas oljemålning
Juan Costas oljemålning
Juan Costas oljemålning
Juan Costas oljemålning
Juan Costas oljemålning
Juan Costas oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JUAN COSTAS (Spanien, 1900-tal), Donlella, signerad Juan Costas, etikett a tergo från Art Gallery Grife & Escoda med datering 1963, olja på duk, ca 41 x 33 cm

Smärre färgbortfall

527246

2018-03-14