Anders Pehrson

Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson
Anders Pehrson

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS PEHRSON, bordslampa, "Knubbling", för Ateljé Lyktan Åhus, formgiven 1971, förgylld stomme, kupa i vit akryl och galler i akrylplast, etikettmärkt, höjd ca 56 cm

repor

527250

2018-03-14