Jan Rawicz oljemålning

Jan Rawicz oljemålning
Jan Rawicz oljemålning
Jan Rawicz oljemålning
Jan Rawicz oljemålning
Jan Rawicz oljemålning
Jan Rawicz oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN RAWICZ (1900-tal): Vintermotiv stadsbild, signerad J Rawicz, olja på duk, 51x35 cm

527267

2018-03-14