Karl Höglund litografi
2018-03-15
527303
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (Född 1940): Dansande par, signerad Karl Höglund, 7/290, litografi, ca 57x43 cm