Klubbat för:
22 000 SEK
6 000 SEK
SKRIN, 1700-tal, järn, polykromt bemålat, med dekor av ansiken, höjd ca 15, 31x17 cm, nyckel finns
Färgbortfall, slitage
527308
2018-03-20