Lennart Jirlow Dansen

Lennart Jirlow Dansen
Lennart Jirlow Dansen

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Dansen", signerad L. Jirlow, 195/300, färglitografi, bildstorlek ca 50 x 40 cm

Ej examinerad ur ramen

527315

2018-03-14