Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "Dansen", signerad L. Jirlow, 195/300, färglitografi, bildstorlek ca 50 x 40 cm
Ej examinerad ur ramen
527315
2018-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här