Eric Lennarth färglitografi Modern konst

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC LENNARTH (född 1926): Kubistisk komposition i svart och vitt, signerad och numrerad Eric Lennarth 131/325, litografi, ca 62,5x62,5 cm

527328

2018-03-31