Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIC LENNARTH (född 1926): Kubistisk komposition i svart och vitt, signerad och numrerad Eric Lennarth 131/325, litografi, ca 62,5x62,5 cm
527328
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här