Grange skrivbord
2018-03-14
527332
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRANGE, skrivbord, 1900-talets senare del, Frankrike, mahogny, brickmärkt, skrivbordets höjd 84, 111x50 cm
Bruksslitage.