Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GRANGE, skrivbord, 1900-talets senare del, Frankrike, mahogny, brickmärkt, skrivbordets höjd 84, 111x50 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage.
527332
2018-03-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner