Eric Lennarth litografi Modern konst

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC LENNARTH (född 1926): Kubistisk komposition i svart och silver, litografi, signerad och numrerad Eric Lennarth 59/100, ca 32,5x32,5 cm

527338

2018-03-31