Skrivbord med uppsats
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD med UPPSATS, 1800-talets andra hälft, massiv betsad mahogny, lådor i ek, detaljer i elfenben, uppsats med bakomliggande dokumenthyllor och förvaringsfack, höjd ca 76 cm, med uppsats ca 106 cm, ca 175x94 cm
Åldersrelaterat slitage, märken och repor i skivan, ställvis stötmärken
527354
2018-03-15