Skulpturer metall historiska figurer
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTURER 2 st, 1900-tal, patinerad metall, en i form av Frihetsgudinnan i New York, höjd ca 45 cm, en kopia efter Felix de Weldon "The flag raising on Iwo Jima, på stensockel, höjd ca 20 cm
Slitage, färgbortfall
527361
2018-03-16