Skulpturer metall historiska figurer

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

SKULPTURER 2 st, 1900-tal, patinerad metall, en i form av Frihetsgudinnan i New York, höjd ca 45 cm, en kopia efter Felix de Weldon "The flag raising on Iwo Jima, på stensockel, höjd ca 20 cm

Slitage, färgbortfall

527361

2018-03-16