Klubbat för:
5 800 SEK
5 000 SEK
VICTOR VASARELY (1908-1997): Lekande Zebror, signerad och numrerad 63/275, färgserigrafi, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, ca 63x75 cm
Ej examinerad ur ram
527373
2018-03-31