Victor Vasarely Lekande zebror Modern konst

Klubbat för:

5 800 SEK

5 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908-1997): Lekande Zebror, signerad och numrerad 63/275, färgserigrafi, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, ca 63x75 cm

Ej examinerad ur ram

527373

2018-03-31