C Brennir landskap oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

C. BRENNIR (1850-1920): Landskap med får och herde, oljemålning, signerad och daterad 1900, 61,5x92 cm

Krackelerad, färgbortfall

527377

2018-03-15