Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
C. BRENNIR (1850-1920): Landskap med får och herde, oljemålning, signerad och daterad 1900, 61,5x92 cm
Krackelerad, färgbortfall
527377
2018-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här