Fredrik Anderberg blandteknik

Fredrik Anderberg blandteknik
Fredrik Anderberg blandteknik
Fredrik Anderberg blandteknik
Fredrik Anderberg blandteknik
Fredrik Anderberg blandteknik
Fredrik Anderberg blandteknik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK ANDERBERG (samtida): "Gravstenar", monogramsignerad FA och daterad -87, blandteknik på papper, ca 96x68 cm

Montering i ram behöver ses över

527390

2018-03-15