Bruno Mathsson/Piet Hein bord

Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord
Bruno Mathsson/Piet Hein bord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", bord, licenstillverkat av Fritz Hansen, Danmark, skiva fanerad i bok, spännben av förkromat stål, höjd ca 70,5, 180 x 120 cm

Bruksslitage, fuktmärken, stötskador och repor

527394

2018-03-15