Isaac Grünewald

Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD, (1889-1946): Amaryllis, signerad Grünewald, olja på pannå, 44x38 cm

527402

2018-03-15