Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BESTICK, silver, 1900-tal, 13 dlr., olika modeller och smeder, bl.a GAB modell svensk spetsig, bestående av: 2+1 moccaskedar, tesked, sockersked, 1+1+1 matskedar, 3+1+1 bordsskedar, totalvikt 496 g

Kuntoraportti

Bruksslitage, monogram

527409

Päivämäärä:

2018-03-15