Bordsur Louis XV-stil
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSPENDYL, 3 dlr, omkring 1800-talets slut, Louis XV-stil, bemålat porslin med fåglar och blommor, montering i förgylld metall, höjd ca 41, basens mått ca 21x14 cm
Socklar med visst slitage
527431
2018-03-15