Bordsur Louis XV-stil

Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, 3 dlr, omkring 1800-talets slut, Louis XV-stil, bemålat porslin med fåglar och blommor, montering i förgylld metall, höjd ca 41, basens mått ca 21x14 cm

Socklar med visst slitage

527431

2018-03-15